Titulová odveta Kincl vs Vémola je tu!

Patrik Kincl vs Karlos VémolaNejočekávanější MMA zápas ve střední váze na české půdě se dnes stane skutečností. Patrik Kincl a Karlos Vémola se dnes střetnou v pražské O2 aréně! Dále uvidíme souboje Kozma vs Lohoré nebo Pukač vs Brož!

DNES – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 43
Střední váha
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇨🇿 Karlos Vémola 2
Start v 18:00
Vstupenky k zakoupení na O2arenaCZ
PPV na OkatgonTV

Vážení
Patrik Kincl – 83.8kg / 185lbs
Karlos Vémola – 83.7kg / 185lbs

Na toto zúčtovaní se čekalo několik dlouhých let. Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona organizace Oktagon je konečně tady. Vše se rozlouskne již 20. května v pražské O2 areně na turnaji roku s názvem Oktagon 43, kde Kincl obhájí nebo si Vémola vezme zpět titul šampióna.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby. Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před více jak čtyřmi lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval Karlos „Terminátor“ Vémola.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

V pražské O2 areně se dnes také odehraje další kolo evropské MMA ligy mistrů. O postup do semifinále Tipsport Gamechanger svedou bitvy David Kozma s Alexem Lohorém a Louis Glismann s Melvinem Van Suijdamem. Nelítostnou přestřelku pak nabídne střet gruzínského “Snipera” Amirana Gogoladzeho a britské trhaviny Liama Etebara v rezervním zápase. Oba “šílenci” rozdali 2 nejrychlejší KO do 15 vteřin.

Alex Lohoré vs David Kozma

Mimo to očekávejte strhující souboje znovuzrozeného Roberta Pukače proti Miroslavovi Brožovi, někdejšího šampiona lehké váhy Mateusze Legierskiho s rozjetým Matějem Kuzníkem, nabité střední váhy Roberta Bryczeka s bývalým champem Cage Warriors Lee Chadwickem nebo souboj strikerů Giovanni Melillo vs Marek Mazúch.

Oktagon 43


PŘEDZÁPASY

Střední váha
Matěj Daněk 🇨🇿🆚🇩🇪 Endrit Brajshori
Pérová váha
Ahmed Vila 🇧🇦🆚🇳🇴 Tim Tinghaugen
Polotěžká váha
Daniel Toledo 🇪🇸🆚🇩🇪 Marc Doussis
Velterová váha
Liam Etebar 🇬🇧🆚🇬🇪 Amiran Gogoladze
Střední váha
Giovanni Melillo 🇮🇹🆚🇸🇰 Marek Mazúch

Robert Pukač vs Miroslav Brož

HLAVNÍ KARTA

Velterová váha
Robert Pukač 🇸🇰🆚🇨🇿 Miroslav Brož
Lehká váha
Mateusz Legierski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Kuzník
Střední váha
Robert Bryczek 🇵🇱🆚🇬🇧 Lee Chadwick
Velterová váha
Louis Glismann 🇩🇰🆚🇧🇶 Melvin Van Suijdam
Velterová váha
David Kozma 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré

TITULOVÁ BITVA

Střední váha TITUL
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇨🇿 Karlos Vémola 2

Patrik Kincl vs Karlos Vémola