Clarke porazil Allena!

Frazer ClarkeSouboj těžkých vah v Manchesteru skončil nakonec po 6. kole. David Allen měl blíže nespecifikované zranění ruky. Zápas měl však velmi nízkou úroveň a nejvíce se zapotil rozhodčí!

2.9.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Frazer Clarke 🇬🇧🆚🇬🇧 David Allen
6. kolo RTD

Britský boxer Frazer Clarke (8-0-0, 6 KO) dnes nepředvedl příliš oslnivý výkon, ale nutno podotknout, že jeho krajana David Allen (21-6-2, 18 KO) byl ještě mnohem horší. Zápas provázelo mnoho faulů z obou stran, Clarke dokonce v šestém kole po neustálých napomínáních přišel o dva body za údery pod pás.

Ringový sudí Mark Lyson tak měl během šesti kol poměrně těžkou práci a musel neustále oba bijce rozdělovat a napomínat. Nicméně po šestém kole duel ukončil tým Davida Allena z důvodu poraněné levé ruky a ušetřil diváky od dalšího utrpení.

Pro Clarka to byla již čtvrtá letošní výhra a je mezi profesionály nadále stoprocentní. Jednatřicetiletý Frazer Clarke nejprve v lednu ukončil ve čtvrtém kole argentinského boxera Kevina Espindolu, v březnu ve dvou kolech vyprovodil Rumuna Bogdana Dinu a naposledy si v červnu vyšlápl na polského vikinga Mariusze Wacha, kterého dokázal přetlačit na body.


Frazer Clarke

Strandzha Cup (Mezinárodní pohár v Bulharsku)
2014 Sofie 🥇
2016 Sofie 🥉

Great Britain Championships (Anglie, Wales a Skotsko)
2015 Rotherham 🥇

European Union Championships  (Mistrovství Evropské Unie)
2014 Sofie 🥇
2018 Valladolid 🥇

European Championships (Mistrovství Evropy)
2017 Charkov 🥈

English National Championships (Mistrovství Anglie)
2012 Londýn 🥈
2014 Liverpool 🥈
2015 Liverpool 🥇

Commonwealth Games (Mezinárodní turnaj britského impéria)
2018 Queensland 🥇

Olympic Games (Olympijské hry)
2020 Tokio 🥉