Eubank zničil Smitha v deseti kolech!

Chris EubankOčekávanou odvetu ve střední váze ovládl na dnešním galavečeru v Manchesteru s naprostou dominancí Chris Eubank a vrátil tak Smithovi lednovou porážku! Bude třetí zápas?

2.9.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Střední váha
Chris Eubank 🇬🇧🆚🇬🇧 Liam Smith 2
10. kolo TKO

Třiatřicetiletý Chris Eubank (33-3-0, 24 KO) a pětatřicetiletý „Beefy“ Liam Smith (33-4-1, 20 KO) se poprvé střetli ve velmi vyostřené bitvě 21. ledna. Tehdy dominoval Smith, když ve čtvrtém kole poslal tvrdým zvedákem Eubanka do počítání a pár sekund později také dokončil.

Dnešní odveta však  měla naprosto odlišný průběh. Po prvních dvou nezáživných kolech plných klinčování sešlápl Eubank plyn a prakticky převzal otěže zápasu. Ve čtvrtém kole nenápadným úderem poslal Smitha do počítání, ale ten bez nějakých následků pokračoval dál v boji.

Eubank jasně dominoval i v dalších kolech a Smith jen těžko hledal recept na rychlejšího a přesnějšího soupeře. V desátém kole byla Eubankova převaha už velmi znatelná a Smith se ocitl v dalším počítání. Duel ještě chvilku pokračoval, ale po velkém tlaku Eubanka duel správně ukončil ringový Kevin Parker.

Nyní to mají britští boxeři 1:1 na zápasy a dá se očekávat, že by Eubank a Smith mohli v Manchesteru na začátku příštího roku završit trilogii.