Chisora spoléhá na slabší roh Tysona Furyho!

Dereck Chisora vs Kubrat PulevAčkoliv třetí souboj mezi Tysonem Furym a Dereckem Chisorou mnoho lidí kritizuje, tak na galavečer se prodalo již více jak 60 tisíc vstupenek. Chisora mluví o jedné slabině Furyho a tou je prý jeho roh!

„Když měl Tyson Fury v koutě strýce Petera, tak se jeho box vyznačoval spoustou triků a chytrých vychytávek. Peter je prostě takový trenér a rád soupeře překvapoval. Myslím, že byl Fury pod jeho vedením mnohem nebezpečnější“. Říká Dereck Chisora.

„Tyson je velký a silný chlap, ale zápasy pod vedením SugaremHillem Stewardem ho podle mého názoru tolik neposouvají. Ale Tyson je bezesporu skvělý boxer a bude to velká podívaná s ním zase boxovat“. Pokračuje Chisora.

„Mám sice dva velké sparing partnery. Jeden bojuje z normální pozice, druhý jako levák, protože nikdy nevíte, jak Tyson bude boxovat. Jediným problémem je, že tyhle těžké váhy nemají ani zdaleka takový flexibilní pohyb jako Tyson. I přesto všechno věřím, že třetí souboj bude úplně jiný než dva předešlé“. Uzavřel britský tvrďák.

Tyson Fury vs Dereck Chisora

Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) má před sebou završení trilogie s úřadujícím šampiónem těžké váhy Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO). Dva předchozí zápasy Chisora prohrál. V roce 2011 na body a v následné odvetě v roce 2014 jej Fury ukončil v desátém kole. Zápas se bude konat již za měsíc 3. prosince.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3