Ramirez: Bivol nemá slabiny, ale vyhraju!

Gilberto RamirezJiž pouhé dva dny nás dělí od titulového zápase v polotěžké váze mezi úřadujícím šampiónem organizace WBA Dmitry Bivolem a mexickým vyzývatelem Gilbertem Ramirezem!

5.11.2022 – Etihad Aréna, Abú Dhabí, SAE
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇰🇬🆚🇲🇽 Gilberto Ramirez
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená ruská a světová jednička Dmitry BIVOL (20-0-0, 11 KO) a neporažená mexická jednička a světová trojka „Zurdo“ Gilberto RAMIREZ (44-0-0, 30 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul WBA super!

„Tato příležitost pro mě znamená všechno. Tohle je příležitost, na kterou jsem tak dlouho čekal. Věřím, že se opět stanu mistrem světa a to je pro mě skvělý pocit. V sobotu si připnu pás na který dlouho čekám“. Řekl bývalý světový šampión super střední váhy.

„Očekávám, že Dmitry přijde skvěle připraven. Je to pro mě ta nejlepší možná výzva. Myslím, že se to fanouškům bude líbit. Ten chlap nemá snad žádné slabiny, takže musím být psychicky připraven a vydat ze sebe to nejlepší. Věřím, že vyhraju a budu šampión“. Řekl Ramirez.

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez

Jednatřicetiletý mexický boxer Gilberto Ramirez v minulosti držel světový titul organizace WBO v super střední váze, který naposledy obhajoval před čtyřmi lety, když ve vyrovnaném duelu přetlačil na body amerického vyzývatele Jesse Harta.

Poté přešel do polotěžké váhy, kde ovládl všechny čtyři dosavadní zápasy a nyní ho tak čeká šance získat světový titul v druhé váhové kategorii. Kdo ovládne velmi očekávanou sobotní bitvu dvou neporažených boxerů?

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez