Charr: Můžu bojovat s Furym i zadarmo!

Manuel Charr vs Alexander UstinovBývalý světový šampión těžké váhy Manuel Charr podepsal novou smlouvu se skupinou Queensberry britského promotéra Franka Warrena. Čeká ho Fury, Dubois nebo Joyce!

Sedmatřicetiletý rodák z Libanonu „Diamond Boy“ Manuel Charr (33-4-0, 19 KO) podepsal zajímavý kontrakt se skupinou Queensberry. Od promotéra Franka Warrena má přislíben duel s jedním z trojice Tyson Fury, Daniel Dubois a Joe Joyce.

„Máme dohodu, že budu boxovat s Furym, Duboisem nebo Joycem. Jsem samozřejmě připraven čelit kterémukoli z nich, ale nejraději bych čelil tomu nejlepšímu a tím je neporažený světový šampión Tyson Fury a získat pás WBC o který jsem už boxoval s Vitali Klitschkem“. Říká Manuel Charr.

Manuel Charr

„Jednou jsem měl bojovat ve Velké Británii s Davidem Hayem, ale duel se nakonec zrušil. Teď můžu čelit Furymu a doufám, že to tentokrát vyjde. Můžeme se utkat v Cardiffu nebo jeho Manchesteru. Byl jsem držitelem klasického titulu WBA, vyhrál jsem posledních pět zápasů a v minulosti jsem boxoval s hvězdami Klitschkem nebo Povetkinem“. Pokračuje Charr v obhajobě svého případného duelu s Furym. 

„Podle mě jsem pro Furyho nejlepší volba pokud nevyjde duel s Anthony Joshuou. Každopádně Joshua je po dvou po sobě jdoucích porážkách s Usykem psychicky zlomený a Fury by ho pravděpodobně poslal do sportovního důchodu. Já jsem opravdový válečník a peníze jsou pro mě až na druhém místě. Můžu bojovat s Furym i zadarmo. Uvidíte, že pokud dostanu šanci, šokuji svět.“ Uzavřel bývalý šampión.

Manuel Charr