Mayweather vs Deji v Dubaji!

Floyd Mayweather vs Daniel DejiAmerický boxer Floyd Mayweather po exhibičním duelu v Japonsku oficiálně oznámil další. Tentokrát se v Dubaji utká s youtuberem Danielem „Deji“ Olatunjim!

Pětačtyřicetiletý bývalý šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) našel velkou oblibu v exhibičních zápasech a letos si na své konto připíše dokonce tři. První letošní duel absolvoval v květnu, když si zaboxoval se svým neporaženým kamarádem Donem Moorem. Zápas skončil samozřejmě bez výsledku.

Minulý týden vystoupil na galavečeru japonské organizace Rizin, kde se střetl s domácím MMA válečníkem Mikurou Asakurou. Americký boxer ukončil Japonce ve druhém kole. Už před čtrnácti dny oznámil, že je v plánu  třetí letošní duel, který by se měl konat v neděli 13. listopadu na galavečeru v Dubaji.

Floyd Mayweather

Nyní to tým Floyda Mayweathera také oficiálně oznámil. Jeho soupeřem bude hvězda sociálních sítích Daniel Olatunji. Celý galavečer bude v duchu takových to zápasů. „The Money“ odboxoval svůj poslední oficiální profesionální duel v srpnu 2017, když se utkal s tehdejším MMA šampiónem Conorem McGregorem. Zápas nabídl poměrně hezký box a duel dle očekávání ovládl zkušenější Mayweather, který McGregora ukončil v desátém kole.

Floyd Mayweather vs Daniel Deji