Usyk: Joshua se choval jak malý kluk!

Ol,eksandr Usyk vs Anthony Joshua 2Úřadující šampión těžké váhy Oleksandr Usyk komentoval chování Anthonyho Joshuy, který po zápase neudržel nervy na uzdě a dokonce vyhodil pásy z ringu!

„Joshua se choval jak malý kluk, který si chtěl hrát, ale vzali jste mu míč. Tak šel vzal míč a hodil ho přes plot po vzteklém psovi od sousedů. Nebylo to moudré ani profesionální“. řekl s odstupem času světový šampión.

A dodává „Choval se jako blázen, ale není moc co vyčítat. Tvrdě trénoval a věřil, že opravdu vyhraje. Myslím, že je to jediné rozumné vysvětlení jeho pozápasového zhroucení a té sr*čky kterou předvedl“. Uzavřel ukrajinský boxer.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) nezkousl třetí porážku v profesionální kariéře a neprodleně po vyhlášení výsledku v Saúdské Arábii, který zněl 2:1 pro Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO) odešel z ringu směrem do šatny. Následně se vrátil, aby vzal pásy WBA a časopisu Ring a vyhodil je z ringu na zem.

Poté si vzal mikrofon a začal mluvit ačkoliv neměl slovo a měl první mluvit Usyk. Po několika málo sekundách se podařilo Joshuu uklidnit a zbytek pozápasového času už probíhal standardně. Připomeňme, že jeden rozhodčí nabodoval Joshuovu výhru 115:113 a dva rozhodčí viděli jako vítěze Oleksandra Usyka 116:112 a 115:113.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua