Charlo: Tszyu je velký a silný, ale pomalý!

Jermell CharloÚřadující nesporný šampión super velterové váhy Jermell Charlo komentuje vítězství svého dalšího soupeře. Tszyu nebude stíhat bránit mé údery, říká šampión!

Dvaatřicetiletý „Iron Man“ Jermell Charlo (35-1-1, 19 KO) sjednotil loni v květnu výhrou nad Brianem Castanem všechny čtyři tituly a stal se tak nesporným šampiónem této váhové kategorie. Měl následovat duel s Timem Tszyu (22-0-0, 16 KO), ale Charlo se během příprav zranil a lednový zápas byl zrušen.

WBO následně rozhodlo o souboji o prozatímní titul. ve kterém se minulý víkend střetli Australan Timem Tszyu a americký boxer Tony Harrison. Tszyu v duelu jasně dominoval a Harrisona ukončil v devátém kole. Nyní už začínají námluvy na nový termín s Charlem, který se nechal slyšet, že je Tszyu pro něj pomalý.

Tim Tszyu

„Tim proti Harrisonovi vypadal dobře, ale můj styl a moje síla jsou na úplně jiné úrovni. Rehabilitace levé ruky mi jde velmi dobře, takže bude silnější než kdy jindy. Do konce léta budu připraven a našemu zápasu nic nestojí v cestě“. říká Charlo.

„Tszyu se v zápase hodně dere dopředu, je velký a silný, ale zároveň příliš pomalý. Jsem jiné zvíře než všichni ostatní a pokud se mnou chce soutěžit, určitě bude muset předvést něco víc. Mám skvělé boxerské schopnosti a sílu komukoli ublížit. Proto mám čtyři pásy. Tszyu nebude schopen reagovat na mojí rychlost úderů“. dodává Charlo.

Jermell Charlo


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing