Charles Martin se vrací po porážce s Ortizem!

Charles MartinBývalý světový šampión těžké váhy Charles Martin se vrací po lednové porážce s Luisem Ortizem. Na galavečeru v Los Angeles vyzve krajana Devina Vargase!

Šestatřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión „Prince“ Charles Martin (28-3-1, 25 KO) získal v lednu 2016 světový titul organizace IBF, když ve třetím kole porazil ukrajinského bijce Vyacheslava Glazkova, který špatně došlápl a nemohl dál v boji pokračovat.

Charles Martin vs Vyacheslav Glazkov

Světový titul si však Martin užíval pouhé tři měsíce, když si hned pro první obhajobu domluvil tehdy neporaženého britského boxera Anthonyho Joshuu. Charles Martin si však zápase ani neštkl a Joshua jej ukončil již ve druhém kole. Pro amerického boxera to tehdy byla první profesionální porážka.

Charles Martin vs Anthony Joshua

Martin naposledy boxoval letos v lednu, když na galavečeru v Hollywoodu vyzval kubánského veterána Luise Ortize. S King Kongem dokázal držet krok 6 kol a v ringu byl lepším mužem. Jenže pak přišlo šesté kola a Ortiz jej ukončil. Nyní se postaví do ringu poprvé od této porážky a do cesty se mu postaví krajan Devin Vargas (22-7-0, 9 KO).

Charles Martin

Vargas si drží průměrné až podprůměrné výsledky a prakticky s každým lepším boxerem prohrál před limitem. A ani tentokrát se mu moc šancí nedává a Charles Martin je velkým favoritem duelu a měl by to pro něj být nový restart. Hlavním duelem na galavečeru v Los Angeles bude duel Andy Ruiz vs Luis Ortiz.

Devin Vargas