Fury: Usyk je střední váhy, pěstí ho prorazím!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykŠampion WBC Tyson Fury je přesvědčen, že by Oleksandra Usyka, který má v držení světové tituly WBO, WBA, IBF a IBO velmi snadno a velmi rychle porazil!

„Mohl bych Usyka porazit na pravidelném týdenním tréninku, protože je střední váha, dám do něj pěsti a prorazím ho. Když Usyk boxoval v amatérech ve střední váze a cucal bradavky své matce, byl jsem už britským šampionem v těžké váze“. řekl úřadující šampión Tyson Fury bez jakýchkoliv zábran.

„Abych pravdu řekl, nemám o Usyka nějaký velký zájem. Vždyť je to jen nějaký muž, kterému nikdo pořádně nevysloví jeho jméno. Je to jen nabušená střední váha. Nemůžu za to, že zbil nějakého bezvýznamného kulturisti a ještě dvakrát. Porazil bych ho velmi rychle a velmi snadno“. Pokračuje Fury.

Tyson Fury

„Vždycky jsem byl jen já, jako pravý šampión, nikdo jiný. Snaží se semnou rovnat, ale mají porážky, já ne. Není to neúcta k Joshuovi, ale do boxu nejvyšší úrovně nepatří“. Nešetří kritikou na své soupeře Tyson Fury.

Aktuálně jednají promotéři a manažeři z táborů Tysona Furyho a Oleksandra Usyka o sjednocujícím duelu, který by se mohl konat 17. prosince v Saúdské Arábii. Jak už několikrát konstatoval Fury, jeho honorář musí být 500 miliónů a je mu jedno jestli to bude v dolarech nebo v librách.

Oleksandr Usyk