Bridges a O’Connell mají odváženo!

Ebanie Bridges vs Shannon O'ConnellJiž zítra zkříží rukavice dvě australské krásky Ebanie Bridges a Shannon O’Connell. Dokáže Bridges obhájit světový titul IBF v bantamové váze? Přímý přenos na DAZN!

10.12.2022 – First Direct Arena, Leeds, VB
Bantamová váha
Ebanie Bridges 🇦🇺🆚🇦🇺 Shannon O’Connell
Přímý přenos na DAZN!

Australská dvojka a světová dvanáctka Ebanie BRIDGES (8-1-0, 3 KO) a australská jednička a světová trojka „Shotgun“ Shannon O´CONNELL (23-6-1, 11 KO) se na konci září utkají v desetikolové bitvě o světový titul IBF!

Vážení
Ebanie Bridges: 53,4 kg
Shannon O’Connell: 53,2 kg

Šestatřicetiletá australská šampiónka Ebanie Bridges získala světový titul organizace IBF v bantamové váze váze ve svém posledním duelu letos v březnu, když dokázala na body přetlačit argentinskou soupeřku, dlouholetou šampiónku Marii Cecilii Roman.

Ebanie Bridges vs Shannon O'Connell

Nyní má tak před sebou první obhajobu pásu a do cesty se ji postaví výše postavená krajanka, devětatřicetiletá Shannon O’Connell. Ta má v držení méně prestižní pás WBA Gold. který získala loni v březnu výhrou nad Chernekou Johnson.

Vítězka by se následně mohla utkat s jednou ze šampiónek konkurenčních organizací ve sjednocujícím duelu. Yuliahn Luna Avila z Mexika má v držení pás WBC, neporažená norská boxerka Dina Thorslund má pás WBO a Američanka Jamie Mitchell pás WBA.