Babič: Ukáže úplně nový styl!

Alen BabičNeporažený chorvatský boxer Alen Babič slibuje před titulovou bitvou s Lukaszem Rozanskim, že předvede nový styl boxu. Již za měsíc se střetnou o světový titul ve váze Bridgerweight!

22.4.2023 – Hala na Podpromiu, Rzeszow, Polsko
Bridgerweight
Lukasz Rozanski 🇵🇱🆚🇭🇷 Alen Babič
Přímý přenos na Polsat Sport!

Neporažená polská jednička Lukasz ROZANSKI (14-0-0, 13 KO) a neporažená chorvatská jednička „The Savage“ Alen BABIČ (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

„Už jsem se nemohl dívat na mého předchozího trenéra. Jsem si jistý, že on už se na mě také nemohl dívat. Byl to můj první a jediný trenér boxu, potřebovali jsme si od sebe odpočinout. Tato změna bude dobrá pro nás oba nejlepší možné řešení“. řekl Babič po oznámení nového trenéra, kterým je Anthony Wilson.

„Umím bojovat, ale potřeboval jsem trenéra, který by mě naučil líp boxovat. V zápase s Rozanskim ukážu nový styl boje, moje boxerské schopnosti byly vždy mnohem větší, než jsem nakonec ukázal v ringu a věřím, že je s Anthonym převedeme i do zápasu. Potřeboval jsem trenéra, který to ze mě dostane a to teď to cítím, že se mu to povedlo“. Pokračuje chorvatský bijec

„Vím, že fanoušci zatím milovali můj styl, ale teď chci ukázat, že jsem také dobrý boxer. V tomto boji umlčím všechny kritiky, kteří si myslí, že mohu bojovat pouze silou. Teď uvidí komplexního boxera a půjdu si pro titul“. Zakončil Babič.

Alen Babič

Dvaatřicetiletý neporažený Chorvat „The Savage“ Alen Babič (11-0-0, 10 KO) naposledy boxoval loni v květnu, když dokázal na galavečeru v londýnské O2 aréně přetlačit v těžkém duelu na body polského boxera Adama Balskiho.

Lukasz Rozanski vs Alen BabičTikTok proboxing>


Mallpay Proboxing