Babič: Pokud mě Rozanski porazí, tak je na čase skončit!

Lukasz Rozanski vs Alen BabičNeporažený chorvatský boxer Alen Babič je přesvědčen, že v sobotu dokáže Poláka Lukasze Rozanskiho porazit. V opačném případě bude přemýšlet o konci kariéry!

22.4.2023 – Hala na Podpromiu, Rzeszow, Polsko
Bridgerweight
Lukasz Rozanski 🇵🇱🆚🇭🇷 Alen Babič
Přímý přenos na Polsat Sport!

Neporažená polská jednička Lukasz ROZANSKI (14-0-0, 13 KO) a neporažená chorvatská jednička „The Savage“ Alen BABIČ (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

„Nedávno jsem se připravoval s Tysonem Furym, Joe Joycem nebo Dillianem Whytem. Vím, že jsem připravený a vím, že umím rozdávat velmi těžké údery. Přípravu si nemůžu vynachválit a věžím, že v sobotu získám světový titul“. Věří chorvatský boxer Alen Babič.

„Do Rzeszowa jsem přiletěl v životní formě. Takže pokud mě Lukasz Rozanski porazí, myslím, že budu muset ukončit kariéru, protože víc ze sebe nemůžu dát. Boxuji 12 let a o všem se rozhodne tuto sobotu. Je to pro mě skvělá příležitost a rozhodně zápas pravdy“. Dodává Babič před sobotním duelem.

Dvaatřicetiletý neporažený Chorvat „The Savage“ Alen Babič (11-0-0, 10 KO) naposledy boxoval loni v květnu, když dokázal na galavečeru v londýnské O2 aréně přetlačit v těžkém duelu na body polského boxera Adama Balskiho.

Lukasz Rozanski vs Alen Babič


TikTok proboxing


Mallpay Proboxing