Oktagon se vrací do Bratislavy!

Oktagon 42Čekání je u konce. Organizace Oktagon míří zpět do Bratislavy na legendární stadion Ondřeje Nepely a bude to opět nezapomenutelné! Znovu se představí ta největší jména slovenského a českého MMA!

29.4.2023 – Bratislava, Slovensko
Oktagon 42
Start 18:00
Vstupenky v prodeji na TicketportalSK
PPV na OktagonTV

Král lehké váhy Losene Keita chce ovládnout i pérovou divizi. Jeho novým soupeřem je český válečník Jakub Tichota, který nahradí zraněného Mateho Sanikidzeho. Tichota byl blízko tomu, aby v titulovém zápase Sanikidzeho porazil, ale nakonec to vyšlo. Nyní má šanci na reparát. Stane se dočasným šampionem nebo Keita odejde jako double champ?

Čeká nás také česko-slovenský souboj v lehké váze Matouš Kohout vs Karol Ryšavý. Jedná se o souboj mezi čtyřkou a pětkou v žebříčku lehké váhy a vítěz bude velmi blízko k titulovému zápasu s Losene Keitou.

Losene Keita vs Jakub Tichota

Nebude chybět ani další slovenská MMA elita – zabiják soupeřů v 1.kole Vlasto Čepo, kterého čeká nebezpečný Moldavan Ion Taburceanu nebo šampion Oktagon výzvy Roman Paulus, který se střetne s německým bojovníkem Nikem Samsonidsem.

Z Denveru do Bratislavy míří bojovník s medvědí silou, oblíbený „Grizzly“ Jeremy Kimball. Toho přichází ulovit dvojnásobný šampion v boxu a zkušený MMA striker z Německa Ruben Wolf . Ve střední váze se Michal „Ironside“ Kotalík střetne s norským bijcem Ole Magnorem.

Ve velterové váze se do oktagonu vrací český rytíř Václav Holota, který změří síly s britským tvrďákem Liamem Etebarem. A poprvé se představí také velká anglická hvězda a šampion 2 organizací, který má všechny výhry před limitem Shem Rock.

Vlasto Čepo vs Ion Taburceanu