Arum a Warren obhajují Chisoru!

Fury - Warren - ArumPromotéři světového šampióna WBC Bob Arum a Frank Warren obhajují výběr Derecka Chisory do další obhajoby Tysona Furyho!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora 3
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená britská a světová jednička „The Gypsy King“ Tyson FURY (32-0-1, 23 KO) a britská pětka a světová devítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-12-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

„Tyson má od dubna pauzu a souboj s Oleksandrem Usykem nebude dřív jak na konci února. Takže nebýt souboje s Chisorou, Tyson by rok stál a pak by vletěl do velkého zápasu a to nechceme. Pro nás je to důležité, aby byl v zápasovém zatížení. Zároveň byl Chisora nejvýše postavený boxer, který byl volný a měl zájem s Furym boxovat“. Řekl britský promotér Frank Warren

„Pamatuji si, jak před mnoha lety Tommy Morrison porazil Foremana a smlouvá na sjednocující zápas s Lewisem byla již podepsaná. Ale Morrisonův manažer domluvil ještě jeden zápas s Michaelem Benttem. Bentt ukončil Morrisona v prvním kole a ten díky tomu přišel o smlouvu s Lewisem za 10 miliónů dolarů. Dereck Chisora je také velmi zkušený boxer s tvrdým úderem a ačkoliv Tysovi věřím, tak stát se může cokoliv a já budu celý zápas ve stresu“. Komentoval duel americký promotér Bob Arum.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Arum vzpomněl zápas z roku 1993, kdy tehdejší úřadující šampión těžké váhy a herec z filmu Rocky 5 Tommy Morrison prohrál duel s Michaelem Benttem, který měl jen ještě lépe Morrisona připravit na sjednocující duel s Lennoxem Lewisem. Zápas skončil již v prvním kole, kdy šel Morrison překvapivě 3x do počítání a byl konec.