Bejr a Grznár se do sebe pustili!

Aleš Bejr a Filip GrznárAleš „Psychopat“ Bejr a Filip Grznár se porvali ve studiu Clash of the Stars, kde měli původně vést diskuzi a odpovídat na dotazy. Nakonec ve studiu zůstal jen Grznár!

29.10.2022 – Hala Královka, Praha, ČR
Clash of the Stars 3
Start v 19:00
PPV koupíte od 199 kč na ClashOfTheStarsTV

Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů Clash of the Stars odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné.

Aleš Bejr a Filip Grznár

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci.

Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera.


Nyní se Aleš „Psychopat“ Bejr a Filip Grznár porvali ve studiu Clash of the Stars, kde měli původně vést diskuzi a odpovídat na dotazy. Nakonec ve studiu zůstal jen Grznár. Tenhle duel bude hodně vyhrocený. A jeho výsledek se dozvíme již příští sobotu.


Clash of the Stars 3

Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3