Anderson vs Wilder v létě?

JaredJared Anderson vs Deontay WilderTurki Alalshikh oznámil, že by se mohl na plánovaném srpnovém galavečeru v Los Angeles střetnout Jared Anderson a Deontay Wilder!

Saúdskoarabský šejk Turki Alalshikh, který pořádá galavečery v Rijádu a také 3. srpna první galavečer na půdě Spojených států oznámil, že chce, aby se v srpnu střetli američtí boxeři „The Real Big Baby“ Jared Anderson (17-0-0, 15 KO) a bývalý světový šampión těžké váhy „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO).

Nicméně Wilder má před sebou velmi těžký zápas a na začátku června jej v Rijádu čeká souboj s čínskou jedničkou Zhileiem Zhangem (26-2-1, 21 KO). Takže Wilder musí zaprvé zápase se Zhangem vyhrát a za druhé se nesmí zranit. Pokud tedy vyhraje a bude fit, tak nás v srpnu čeká další zajímavý duel těžkých vah.

V Srpnu nás v Los Angeles mimo jiné čekají titulové bitvy Israil Madrimov vs Terence Crawford, David Morrell vs Radivoje Kalajdzič, Isaac Cruz vs Jose Valenzuela, Andy Cruz vs Antonio Moran, nebo netitulové souboje Andy Ruiz vs Jarrell Miller a Tim Tszyu vs Vergil Ortiz.

Israil Madrimov vs Terence Crawford