Odveta Usyk vs Fury v říjnu!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykJeště se nedokázali plně vstřebat emoce ze sobotního sjednocujícího souboje v nejtěžší váhové divizi a už je na světě datum a místo konání odvety Usyk vs Fury!

V sobotu dokázal Oleksandr Usyk uštědřit Tysonovi Furymu první profesionální porážku a sjednotit tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO. Nyní už se řeší odveta, která se bude konat opět v Saúdské Arábii a to buď v sobotu 12. října nebo v neděli 13. října. V odvetě bude chybět titul IBF, který z důvodu odvety organizace uvolní do zápasu Dubois vs Hrgovič.

V případě, že by Fury odvetu vyhrál, není aktuálně v plánu pořádat třetí zápas. V prvním čtvrtletí příštího roku by se totiž měl Fury střetnou ve velkém zápase o britské ostrovy s krajanem a velkým rivalem Anthonym Joshuou. AJ se vrací do ringu v září a vyzve nového šampióna IBF, který vzejde z duelu Dubois vs Hrgovič.

Není tak vyloučené, že v případě vítězství Joshuy bude souboj Joshua vs Fury titulový a vítěz se poté opět střetne s Usykem, pokud v tu dobu bude stále šampiónem. Pokud by Fury odvetu s Usykem vyhrál a Joshua získal pás IBF, tak by nás příští rok čekala opět sjednocující bitva.