Anderson ukončil Forresta ve 2. kole!

Jared Anderson vs Jerry ForrestSouboj o uvolněný Mezinárodní titul organizace WBO v těžké váze nabídl kolo a půl tvrdé bitvy, kterou nakonec ovládl favorit zápasu Jared Anderson! Video ze zápasu v článku!

10.12.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇺🇸 Jerry Forrest
2. kolo TKO

Neporažený třiadvacetiletý knockouter „Big Baby“ Jared Anderson (13-0-0, 13 KO) si na konci srpna připsal další rychlou výhru. když si připsal skalp srbské trojky Miljana Rovcanina (24-3-0, 16 KO). Pro Andersona to byla již dvanáctá výhra v řadě a drží si stoprocentní bilanci v ukončení zápasů před limitem.

S výhrami roste i chuť a Anderson po zápase řekl že chce neporaženého chorvatského bijce Filipa Hrgoviče a další velká jména. Z Prohlášení nakonec nezbylo vůbec nic a jeho dalším soupeřem byl na nočním galavečeru v New Yorku čtyřiatřicetiletý krajan Jerry Forrest (26-6-2, 20 KO).

Jared Anderson vs Jerry Forrest

A zápas začal pěkně zostra a ani jeden z boxerů na nic nečekal a byly jsme svědky nespočtu tvrdých výměn už od úvodního gongu. Jak Anderson a tak Forrest mohli každým úderem zápas ukončit. Od konce prvního kola se váhy přehoupli jen na stranu Andersona.

Ve druhém kole šel Anderson dopředu jak tank a zasypával krajana u provazů spousty úderů. I když byl Forrest stále nebezpečný a několik úderů vrátil, tak tempu Andersona nemohl konkurovat a po sérii kombinací duel ukončil ringový sudí.

Jared Anderson

Anderson tak získává Mezinárodní pás organizace WBO a připisuje si již třináctou výhru v řadě před limitem. na druhé straně Jerry Forrest musel již pošesté zkousnout hořkost porážky a již dva roky v ringu nevyhrál.