Adámek vs Andrýsek na galavečeru v Hradci!

Tomáš Adámek vs Marek AndrýsekHradec Králové bude hostit galavečer boxu s pořadovým číslem 3 a přichystal si více jak zajímavý hlavní tahák večera. V ringu se střetnou Tomáš Adámek a Marek Andrýsek!

22.10.2022 – Petrof Gallery, Hradec Králové, ČR
Galavečer Boxu III
Polotěžká váha
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿 Marek Andrýsek

Dvaačtyřicetiletý veterán českého boxu „Jumbo“ Tomáš Adámek (29-22-2, 10 KO) má na svém kontě bezpočet úspěchů. Mezi profesionály vletěl už na začátku roku 2006 a za 16 let odboxoval neskutečných 17 titulových bitev ve kterých získal české a mezinárodní tituly.

Tomáš Adámek

Poslední titul získal v roce 2018, když se utkal o český pás ČUBP v polotěžké váze s Ondřejem Buderou, kterého jasně přetlačil na body 99:92, 98:93 a 97:94. Letos si na své konto připsal již dva zápasy, ale oba bohužel se silnými soupeři prohrál. V květnu prohrál s Němcem Tomem Dzemskim a o měsíc později také s neporaženým Ukrajincem Yehorem Velikovskyim.

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Nyní by si chtěl spravit chuť a do cesty se mu postaví další skvělý český boxer Marek Andrýsek (5-1-0, 4 KO). Šestadvacetiletý boxer debutoval mezi profesionály teprve v roce 2018 a o rok později už se stal českým šampiónem super střední váhy, když vybodoval Stanislava Eschnera 99:93 a 2x 99:93.

Jenže pak přišel listopad 2020 a první zápas na soupeřově území, konkrétně v Polsku. Andrýsek předvedl s domácím Polákem Lukaszem Maciecem skvělý výkon, ale dva rozhodčí se přiklonili na stranu domácího boxera a český bijec tak musel spolknout hořkost první porážky.

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Souboj Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek bude soubojem generací, zkušenosti a dravosti. Zápas nemá ani zdaleka jasného favorita a budou rozhodovat opravdu malé detaily. Promotéři galavečera Ondřej Budera a Jan Maršálek z MBC International si tak pro nás připravili opravdovou lahůdku a tento zápas patří k tomu nejlepšímu, co česká scéna může nabídnout.

Marek Andrýsek