Wilder navštívil Ortize na veřejném tréninku!

Luis Ortiz a Deontay WilderKubánský boxer Luis Ortiz má za sebou veřejný trénink před chystaným duelem s Andy Ruizem. Ortize přišel podpořit také jeho přemožitel Deontay Wilder! Video z tréninku v článku!

Kubánský „King Kong“ Luis Ortiz (33-2-0, 28 KO) je i ve svých třiačtyřiceti letech na vrcholu těžké váhy a uzavírá první desítku světového žebříčku. Naposledy boxoval letos v lednu, když v šestém kole ukončil bývalého světového šampióna, Američana Charlese Martina.

Nyní jej 4. září čeká na americkém galavečeru už šestatřicátý duel profesionální kariéry a do cesty se mu postaví bývalý světový šampión a přemožitel Anthonyho Joshuy, dvaatřicetiletý „Destroyer“ Andy Ruiz (34-2-0, 22 KO). Ortiz se včera zároveň ukázal novinářům na veřejném tréninku, kde jej navštívil Deontay Wilder.

Luis Ortiz vs Deontay Wilder

Ortiz a Wilder spolu svedli dva souboje o světový titul WBC. První se konal v březnu 2018 a Wilder tehdy ukončil Ortize v desátém kole. Odveta se konala na konci roku 2019 a tentokrát jej Wilder brutálně knockoutoval už v sedmém kole.