13.10. – Baláž vs Šindelář o český titul!

Patrik Baláž vs Jan ŠindelářNa plzeňském galavečeru se již za 10 dní střetnou o český titul v super velterové váze také Patrik Baláž a Jan Šindelář!

13.10.2023 – Tj Lokomotiva Plzeň, ČR
Super velterová váha
Patrik Baláž 🇨🇿🆚🇨🇿 Jan Šindelář
Vstupenky na PatronboxingCZ

Přímý přenos na Oktagon TV!

Česká dvojka super lehké váhy „Rocky“ Patrik BALÁŽ (9-4-0, 4 KO) a neporažená česká devítka střední váhy „Šmoula“ Jan ŠINDELÁŘ (7-0-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o uvolněný český titul ČUBP na plzeňském galavečeru v polovině října!

Čtyřiadvacetiletý olomoucký boxer Patrik Baláž zkoušel vybojovat český titul v super velterové váze již loni v prosinci na galavečeru v Lucerně. Po skvělém úvodu však ve čtvrtém kole schytal tvrdý přesný úder a pás zůstal v držení Vladimíra Lengála. Lengál však titul uvolnil a Baláž se ho pokusí získat v Plzni.

O to samé se také pokusí devětadvacetiletý boxer z Prahy Jan Šindelář, který je mezi profesionály od loňského ledna a ještě nepoznal hořkost porážky. V letošním roce stihl již 3 povinné výhry, když postupně před limitem vyprovodil Denise Horvátha, Kamila Zemánka a naposledy 19. srpna také Slobodana Vukiče z Bosny.

Plzeňský galavečer má již v tuto chvíli na soupisce 3 titulové zápasy. Kromě Patrika Baláže s Janem Šindelářem se o český titul poperou také křížové váhy Vladimír Řezníček a Adam Kolařík a v nejtěžší váhové divizi Tomáš Šálek, kterému vypadl soupeř Dominik Musil a promotéři hledají intenzivně náhradu.

Patrik Baláž vs Jan Šindelář