13.10. – Řezníček vs Kolařík o český titul!

Vladimír Řezníček vs Adam KolaříkO uvolněný český titul po Vasilovi Ducárovi se již za 10 dní střetnou Vladimír Řezníček a Adam Kolařík. Zvládne Řezníček získat na třetí pokus český titul v křížové váze?

13.10.2023 – Tj Lokomotiva Plzeň, ČR
Křížová váha
Vladimír Řezníček 🇨🇿🆚🇨🇿 Adam Kolařík
Vstupenky na PatronboxingCZ
Přímý přenos na Oktagon TV!

Česká pětka Vladimír ŘEZNÍČEK (13-5-2, 5 KO) a česká trojka Adam KOLAŘÍK (5-3-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o uvolněný český titul ČUBP na plzeňském galavečeru v polovině října!

Pětatřicetiletý Vladimír Řezníček v minulosti již dvakrát o český titul v křížové váze bojoval, ale pokaždé odešel s prázdnou s Vasilem Ducárem (14-7-2, 10 KO). Nejprve v roce 2018 skončil zápas remízou a loni v prosinci jednoznačným způsobem vyhrál v pražské Lucerně na body Ducár.

Ducár však má v držení titul WBC CISBB a tak se společně s týmem Patron Boxing rozhodli, že český titul nebudou dál blokovat a uvolní jej. Potřetí v kariéře tak dostane šanci Ducárův stájový parťák Vladimír Řezníček a jeho soupeřem bude třicetiletý tvrďák Adam Kolařík.

Vladimír Řezníček

Oba bijci mají v letošním roce na svém kontě již dva zápasy, ale s naprosto odlišnými soupeři. Řezníček si připsal dvě povinné výhry nad Polákem Dariuszem Skopem a Jiřím Krejčím, na druhé straně Kolařík prohrál s hvězdným Romanem Fressem a naposledy porazil před limitem ve Švýcarsku neporaženého Elbasana Hajzeraja z Kosova.

Vítěz by se následně mohl utkat s Viktorem Trushem (8-2-1, 8 KO), který je aktuálně dvojkou křížové váhy v titulovém souboji s Vasilem Ducárem předvedl neskutečný výkon. Ačkoliv zápas skončil z důvodu zranění Ducára technickou remízou, tak Ukrajinec žijící v Česku ukázal, že patří mezi českou špičku.

Vladimír Řezníček vs Adam Kolařík