Oktagon 47: Vémola vs Langer!

Oktagon 47Souboj šampionů o trůn polotěžké váhy. Úřadující král polotěžké váhy Karlos Vémola a proti němu dočasný šampion za Slovenska Pavol Langer se střetnou již tuto sobotu v Bratislavě!

7.10.2023 – Bratislava, SK
Oktagon 47
Start v 18:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Souboj šampionů o trůn polotěžké váhy. Úřadující král polotěžké váhy Karlos „Terminátor“ Vémola a proti němu dočasný šampion, slovenský obr Pavol Langer. Po dvou letech se již tuto sobotu v Bratislavě také představí legenda a bývalý double champ organizace Ivan „Buki“ Buchinger.

Tito dva jsou tak rozdílní, že by se v reálném životě nikdy nesetkali. Nyní však musí! Vémola v obhajobě titulu proti světové #83 Langerovi v životní formě, který se stal dočasným šampiónem a nyní si činí oprávněný nárok na trůn.

Oktagon 47

Buchinger se vrací na místo, kde před 2 lety předvedl s Barboríkem jeden z nejlepších zápasů v historii OKTAGONu a stal se double champem. Nyní přijal výzvu od Jakuba Dohnala, který ho dlouho honil na sociálních sítích. Dojde ještě k jednomu velkému návratu – Lucie „Silent Killer“ Szabové.

„Diamantový Čávo“ Pukač vs „Mighty Rooster“ Kohout, který se plánuje prosadit ve welterové váze. Elitní souboj mezi dvojkou a čtyřkou lehké váhy Legierski vs Zrzavý, přičemž oba myslí na nejvyšší příčky. Souboj špičky evropského veltrové divize Siwiec vs Gogoladze s 8 finiši pod 100 sekund. A dále knokautér Mazúch, Cordero, těžká váha Pałasz, který znovu vzbuzuje obrovský respekt v celé těžké divizí.

Karlos Vémola vs Pavol Langer