Zhang: Souboj s Wilderem nebude trvat dlouho!

Zhilei Zhang vs Deontay WilderBývalý prozatímní světový šampión těžké váhy Zhilei Zhang si na svého soupeře a bývalého šampióna divize Deontaye Wilder hodně věří!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder
Přímý přenos na DAZN!

Čínská jednička a světová šestka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (26-2-1, 21 KO) a americká dvojka a světová osmnáctka „The Bronze Biomber“ Deontay WILDER (43-3-1, 42 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu.

„Přiznávám, trochu jsem Parkera podcenil, udělal jsem velkou chybu. Na druhou stranu jsem díky tomuto boji také hodně pochopil“ Vrátil se Zhang krátce k poslednímu duelu, jež v březnu na body prohrál.

„Diagnostikoval jsem své problémy a nyní jsme na nich v přípravě usilovně pracovali. V zápase s Wilderem uvidíte mé nové já. Provedli jsme několik úprav o proti minulým zápasům a věřím, že mě to posune zase dál. Máme dietologa, který nám pomáhá na dálku, protože je v USA. Z mého obličeje je dokonce vidět, že jsem trochu zhubl, ale hlavně, moje síla zůstala stejná“ Říká čínský boxer

A dodává „Tento zápas nebude pravděpodobně trvat všechny vypsaná kola. Očekávám, že to bude krátký boj. Oba dva máme tvrdé údery, ale já ho trefím dřív a silněji“. Uzavřel jednačtyřicetiletý čínský veterán před soubojem s Wilderem.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn