Zábojník vs Procházka na galavečeru v Bratislavě!

Mário Zábojník vs Milan ProcházkaNeporažený slovenský boxer Mário Zábojník se poprvé v profesionálním boxu představí na domácím galavečeru a do cesty se mu postaví český bijec Milan Procházka!

30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
Super velterová váha
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Vstupenky na PatronBoxing

Neporažená slovenská jednička Mário ZÁBOJNÍK (10-0-0, 4 KO) a česká čtyřka Milan PROCHÁZKA (6-4-0, 4 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru v Bratislavě!

Třiatřicetiletý několikanásobný amatérský mistr Slovenska a stále neporažený profesionální boxer Mário Zábojník odboxoval v letošním roce již čtyři duely a všechny ovládl s naprostým přehledem. Nejprve v únoru vybodoval Gruzínce Giorgi Gujejianiho, v dubnu porazil Poláka Sebastiana Wojtana a Gruzínce Zazu Amiridzeho a naposledy v říjnu zdolal bulharského tvrďáka Nikolu Stoyanova.

Úspěšný rok zakončí prvním profesionálním zápasem na domácí půdě a do cesty se mu postaví jednačtyřicetiletý veterán Milan Procházka. Ten má na svém kontě letos již tři výhry a rok odstartoval ziskem Mezinárodního českého titulu, který ukořistil ve vypjatém souboji s Janem Balogem. Následně v červnu ukončil už v prvním kole Josefa Stráníka a naposledy minulý měsíc v brně jasně vybodoval Poláka Maurycya Gojka.

Bratislavský galavečer vyvrcholí  titulovou bitvou v polotěžké váze, ve které bude obhajovat český národní titul ČUBP „Jumbo“ Tomáš Adámek (32-22-2, 10 KO) proti neporaženému vyzývateli Tomášovi Ivachovovi (11-0-0, 5 KO). Velkým favoritem zápasu je Tomáš Adámek, který na české půdě neprohrál neskutečných 13 let. Má mnohem více zkušeností a odboxoval nespočet těžkých titulových bitev. Nicméně Ivachov je mladší a dravější a dá do své životní šance všechno.

The Ring 9

Vstupenky na PatronBoxing

Mário Zábojník vs Milan Procházka