Rodriguez vs Edwards v sobotu o tituly WBO a IBF!

Jesse Rodriguez vs Sunny EdwardsJiž tuto sobotu nás čeká sjednocující bitva v muší váze mezi neporaženými světovými šampióny. Jesse Rodriguez a Sunny Edwards se střetnou na galavečeru v americkém Glendale!

16.12.2023 – Desert Diamond Arena, Glendale, USA
Muší váha
Jesse Rodriguez 🇺🇸🆚🇬🇧 Sunny Edwards
Přímý přenos na DAZN

Neporažená americká a světová jednička „Bam“ Jesse RODRIGUEZ (18-0-0, 11 KO) a neporažená britská jednička a světová dvojka „Showtime“ Sunny EDWARDS (20-0-0, 4 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly organizací WBO a IBF!

Třiadvacetiletý americký boxer a šampión organizace WBO Jesse Rodriguez v loňském roce získal světový titul WBC v super muší váze a následně jej stihl dvakrát obhájit. Následně pás uvolnil a přesunul se do nižší váhové kategorie, ve které dokázal letos v dubnu získat pás WBO, když jasně vybodoval Cristiana Gonzaleze
z Mexika.

V sobotu má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví sedmadvacetiletý světový šampión organizace IBF Sunny Edwards. Britská jednička drží světový titul již od roku 2021, když dokázal vybodovat Afričana Morutiho Mthalana. Titul již čtyřikrát úspěšně obhájil, když postupně vybodoval Jaysona Mamu, Muhammada Waseema, Felixe Alvarada a naposledy letos v červnu také Andrese Campose.

Favoritem zápasu je domácí Američan, na kterého jsou vypsané kurzy 1,64. Na britského boxera poměrně velký kurz 2,42. Každopádně se očekává tvrdá a vyrovnaná bitva, na jejímž konci bude mít jeden z boxerů možná první porážku kariéry.

Jesse Rodriguez vs Sunny Edwards