Yerbossynuly po tvrdém knokautu v kómatu!

David Morrell vs Aidos YerbossynulyÚřadující šampión super střední váhy David Morrell v sobotu brutálně sestřelil kazašského vyzývatele Aidose Yerbossynula. Ten nyní leží v kritickém stavu v nemocnici. Video ze zápasu v článku!

V sobotu se postavil k třetí obhajobě světového titulu v super střední váze neporažený Kubánec David Morrell (8-0-0, 7 KO) a do cesty se mu postavil kazašský boxer Aidos Yerbossynuly (16-1-0, 11 KO). V zápase Morrell  jasně dominoval a prakticky svého soupeře do ničeho nepustil. Yerbossynuly jen těžko hledal recept na dravého a rychlého Kubánce.

Když už to vypadalo, že zápas dojde do bodového rozuzlení, Morrell poslal v posledním kole Kazacha do počítání. Ten ještě dokázal pokračovat, jenže během pár sekund přišel tvrdý pravý zvedák a Yerbossynuly šel k zemi podruhé a naposledy. Po tvrdém knockoutu mu musel Morrell ještě pomáhat dojít do svého rohu, kam by sám nedošel.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly

Nyní přišla špatná zpráva a bohužel se potvrdil černý scénář. Yerbossynuly byl ihned po zápase převezen do nemocnice Hennepin County Medical Center v Minneapolis k okamžitému lékařskému vyšetření, které odhalilo krvácení do mozku a jeho poškození. Kazašský boxer je v kritickém stavu bylo u něj vyvolán umělý spánek a leží tak v kómatu.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly