Bivola pravděpodobně čeká znovu Canelo!

Dmitry Bivol vs Gilberto RamirezPromotér Eddie Hearn prozradil, že sjednocující duel mezi Dmitry Bivolem a Arturem Beterbievem nebude dřív jak ke konci příštího roku. Ve hře je odveta s Canelem, souboj se Smithem nebo Buatsim!

Neporažený jednatřicetiletý ruský šampión organizace WBA Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO) předvedl v sobotu na galavečeru ve Spojených Arabských Emirátech neskutečný výkon, když jasně přeboxoval bývalého šampióna super střední váhy Gilberta Ramireze (44-1-0, 30 KO) a potřetí obhájil světový titul WBA super.

Nyní nastala otázka, zdali se dočkáme sjednocující bitvy s neporaženým sedmatřicetiletým krajanem Arturem Beterbievem (18-0-0, 18 KO), který má v držení zbylé světové tituly organizací WBC, WBO a IBF. Podle slov britského promotéra, který zastupuje Dmitry Bivola to v dohledné době jen tak nebude.

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez

„Naším cílem je samozřejmě sjednocující zápas. Každý chce vidět absolutního šampióna, ale Beterbiev teď nebude volný. Čeká ho povinná obhajoba s Anthonym Yarde, která by se měla konat na přelomu ledna a února. Poté bude mít Beterbiev pauzu a ramadán a bude volný nejdříve v červenci a jestli vůbec“. Odhalil Eddie Hearn.

„Myslíme, že do té doby bychom uspořádali odvetu s Canelem, který o ni hodně stojí. Bivol s tím problém nemá a odveta by byla opět velmi sledovaná. Nicméně Canelo má teď nějaké zdravotní problémy, tak se můžeme bavit i o jiných soupeřích. Zají má nás také Callum Smith nebo Joshua Buatsi“. Řekl Eddie Hearn.

Dmitry Bivol