Yarde zdemoloval Silvu!

Anthony Yarde vs Jorge SilvaDo ringu se v sobotu na londýnském galavečeru ve Wembley vrátil domácí bijec Anthony Yardy, který ve dvou kolech vyprovodil neškodného Portugalce Jorge Silvu! Video ze zápasu v článku!

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Polotěžká váha
Anthony Yarde 🇬🇧🆚🇵🇹 Jorge Silva
2. kolo TKO

Dvaatřicetiletý britský knockouter Anthony Yarde (24-3-0, 23 KO) vyzval na začátku letošního roku trojnásobného světového šampióna polotěžké váhy Artura Beterbieva (19-0-0, 19 KO) a bylo z toho zajímavé drama. Yarde začal zápas mnohem líp a už to vypadalo, že si na ruského boxera vyšlápne, nakonec však Beterbiev duel otočil a Yardeho ukončil v osmém kole.

V sobotu se na domácím galavečeru do ringu vrátil a do cesty se mu postavil čtyřicetiletý portugalský veterán Jorge Silva (22-9-0, 12 KO). Yarde v duelu jasně dominoval a Silva si s favorizovaným Angličanem nevěděl rady. Ve druhém kole jej Yarde zasypal několika přesnými údery a Silva šel k zemi.

Ačkoliv nebyl Portugalec nějak zvlášť silně otřesen, tak si moc dobře uvědomoval, že pokračovat v zápase nemá cenu a zvedal se velmi pomalu a nechal se ringovým Marcusem McDonnellem odmávat. Yarde nyní věří, že by se příští rok mohl opět vrátit k velkým soubojům. Aktuálně mu patří 16. pozice světového žebříčku.