Wilder: Usyk se mi stále vyhýbal!

Deontay Wilder vs Joseph ParkerAmerický boxer a bývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder si i po slabém výkonu proti Josephovi Parkerovi věří na Oleksandra Usyka a říká, že se mu neustále vyhýbá!

„Jsem vždy připraven na kohokoli, ať se děje cokoliv. Ať mám tři týdny nebo osm týdnů na přípravu, jak se na válečníka sluší a patří, mohu bojovat s každým a nikoho si nevybírám. Usyk se mi mnohokrát vyhnul a to i když mu byly nabídnuty opravdu velké peníze“.

„On to popřel, ale já se v tomhle sportu pohybuji dlouho a vím spoustu věcí. Nechtěli se mnou nic mít. Jsem pořád stejný blázen jako předtím, jen musím dát všechno zpátky dohromady a vrátit se na vítěznou vlnu. Stále bych se s ním chtěl utkat“. Říká „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO).

Nicméně je zajímavé slyšet tato slovo, protože Wilder byl tím, kdo nechal roky čekat tehdejšího povinného vyzývatele za organizaci WBC Dilliana Whyta, který se nakonec souboje s ním ani nedočkal. Wilder naposledy boxoval v prosinci v Rijádu, kdy překvapivě nestačil na skvělého Josepha Parkera (34-3-0, 23 KO).

Deontay Wilder vs Joseph Parker