Wilder strávil noc ve vazbě!

Deontay WilderBývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder měl opět opletačky se zákonem. Tentokrát šlo o řízení pod vlivem marihuany a držení neregistrované zbraně!

Policie z Los Angeles oznámila, že během běžných kontrol zastavili vozidlo k rutinní prohlídce. Když řidič otevřel dveře, tak se vyvalil se z auta dým marihuany. Policisté následně důkladnou kontrolu vozidla a nestačili se divit.

Uvnitř Wilderova Rolls-Royce našli 9mm neregistrovanou zbraň. Následně byl bývalý světový šampión těžké váhy zatčen a obviněn z nelegálně držené zbraně. Wilder dle slov policistů plně spolupracoval. Následně strávil noc v cele a byl propuštěn ráno na kauci.

Není to však poprvé co Wilder má nějaké problémy se zákonem. Už v minulosti byl souzen za domácí násilí na své přítelkyni. Tehdy vše také skončilo nocí ve vazbě a po zaplacení kauce byl propuštěn domů a vše vyšumělo.

Deontay Wilder

Sedmatřicetiletý americký boxer „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) naposledy stál v ringu loni v říjnu, když na domácím galavečeru v Brooklynu knockoutoval už v prvním kole finského boxera Roberta Heleniuse a nasměroval se opět na cestu za ztraceným titulem.

Deontay Wilder vs Robert Helenius