Wilder: Myslím, že budu boxovat ještě tak 3 roky!

Deontay WilderDeontay Wilder je v posledních týdnech spojován se zápasem s Anthonym Joshuou, ale americká těžká váha se dívá dál dopředu, protože stále věří, že ho v boxu čekají ještě další výzvy!

Bývalý šampión organizace WBC „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) si zatím v letošním roce na své konto nepřipsal žádný zápas a s největší pravděpodobností ho v ringu uvidíme až na začátku příštího roku.

Pokud půjde vše podle pánu, měl by se v lednu střetnou s dalším bývalým světovým šampiónem Anthonym Joshuou (26-3-0, 23 KO) a v rámci hlavního eliminačního duelu organizace WBC o post vyzvat aktuálního neporaženého šampióna Tysona Furyho (33-0-1, 24 KO). Nejdříve se mluvilo o Saúdské Arábii, ale nyní je to opět otevřené téma a ve hře jsou jak Spojené státy tak Velká Británie.

Sedmatřicetiletý americký boxer však nepřimýšlí o konci kariéry a naopak vidí svou budoucnost minimálně do 40 let. „Myslím, že mi zbývají určitě ještě tři roky kariéry, ale nyní se cítím skvěle.  Požehnám světu své poslední tři roky některými z nejlepších zápasů, jaké kdy viděli a s boxery, které budou chtít vidět. Postavím se každému, pokud přede mnou neutečou“. Slibuje boxer se 41 knockouty.