Wilder dostal nabídku na duel s Whytem!

Dillian Whyte vs Deontay WilderBritský promotér Eddie Hearn prozradil, že učinil nabídku týmu amerického boxera a bývalého světového šampióna Deontaye Wildera na duel s Dillianem Whytem!

Eddie Hearn již několikrát v minulosti chtěl uspořádat duel Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) vs Dillian Whyte (28-3-0, 19 KO). Jenže americký boxer, tehdy ještě jako šampión organizace WBC o duel zájem neměl a s Whytem boxovat nechtěl.

Nyní to Hearn zkouší znovu. „Ano nabídli jsme Wilderovi duel s Dillianem Whytem, který bychom chtěli realizovat v prvním čtvrtletí příštího roku na Blízkém východě. Myslím, že by to pro Wildera byla vstupenka zpět do titulových soubojů“. Prozradil britský promotér.

Deontay Wilder

Tábor bývalého šampióna zatím na tento návrh nereagoval. Wildera nyní čeká 15. října těžký duel s finským boxerem Robertem Heleniusem as odpovědí na nabídku pravděpodobně čeká až jak dopadne tento zápas. Hearn v minulých dnech k tomuto zápasu řekl, že by ho nepřekvapilo, kdyby Helenius Wildera porazil.

Dillian Whyte naposledy boxoval letos v dubnu, kdy jako povinný vyzývatel za organizaci WBC vyzval úřadujícího šampióna Tysona Furyho. V duelu však na šampióna nestačil a ten jej ukončil již v šestém kole a podruhé obhájil světový titul.

Dillian Whyte