Foreman měl sexuálně zneužívat nezletilé dívky!

George Foreman vs Muhammad AliLegendární americký světový šampión těžké váhy George Foreman čelí obvinění dvou žen, které tvrdí, že je před více jak čtyřiceti lety sexuálně obtěžoval!

Dnes třiasedmdesátiletý bývalý americký šampión „Big George“ George Foreman (76-5-0, 68 KO) patří mezi největší legendy profesionálního boxu a jeho souboje s Muhammadem Ali nebo Joe Frazierem vstoupili do dějin tohoto sportu.

Nyní však čelí obvinění dvou šedesátiletých žen, které jej obvinili u soudu v Los Angeles z toho, že jednu před více než čtyřiceti lety údajně znásilnil a s druhou jako nezletilou měl sex. Jedné měl tehdy dokonce vyhrožovat, že pokud nebude souhlasit, tak její otec přijde o práci. Otcové obou žen pracovali v týmu šampióna.

George Foreman vs Joe Frazier

Foreman veškeré obvinění samozřejmě popírá. „V poslední době se objevili dvě ženy se směšným obviněním, které se nezakládá na pravdě. Je to nepříjemné, ale já se nemám čeho bát, je to nesmysl. Chtějí ze mě a z mé rodiny získat pouze peníze, ale ty nedostanou“ řekl legendární boxer.

George Foreman vs Muhammad Ali

George Foreman se stal světovým šampiónem již v roce 1973, když ve druhém kole ukončil Joe Fraziera. Pásy měl v držení až do října následujícího roku, kdy jej v legendárním duelu ukončil v osmém kole Muhammad Ali. Světový titul získal však po dvaceti letech v roce 1994 výhrou nad Michaelem Moorerem.

George Foreman vs Shannon Briggs

Poslední duel odboxoval na galavečeru v americkém Atlantic City v listopadu 1997, kde jej dokázal ve vyrovnané bitvě přetlačit na body legendární „křikloun“ Shannon Briggs. Mezi amatéry to dotáhl v roce 1968 až ke zlaté medaili na olympijských hrách v Mexiku.

George Foreman