Whyte nakonec přijal 3 miliony za souboj s Joshuou!

Anthony Joshua vs Dillian WhyteBritský boxer Dillian Whyte původně požadoval za zápas s Anthony Joshuou 10 miliónů, ale nakonec svůj požadavek přehodnotil a spokojí se se třemi!

Dillian Whyte změnil názor a oznámil, že je připraven přijmout nedávno předložené finanční podmínky pro odvetu s bývalým dvojnásobným mistrem světa v těžké váze Anthonym Joshuou, které mu nabídl Matchroom Boxing. Zápas by se měl konat 12. srpna na stadionu ve Wembley.

„Nejprve Dillian oznámil, že naše nabídka je daleko za očekáváním, takže jsme ani nenabídli jinou. Teď Dillian říká, že to přijme, tak jsme mu poslali smlouvu k podpisu. Pokud bude dohoda podepsána, souboj se odehraje v Londýně“. řekl šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn.

Třiatřicetiletý „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) a o tři roky starší „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (29-3-0, 19 KO) se střetli v prosinci 2015 na galavečeru v londýnské O2 aréně. Vyhrocený duel tehdy vyhrál Joshua, když dokázal svého krajana ukončit tvrdým zvedákem v sedmém kole

Dillian Whyte