Wardley vs Gorman o britský titul!

Fabio Wardley vs Nathan GormanDvě britské těžké váhy Fabio Wardley a Nathan Gorman se na konci listopadu poperou na galavečeru v londýnském Wembley o britský národní titul BBBofC! Přímý přenos na DAZN!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Nathan Gorman
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská sedmička a světová třiapadesátka Fabio WARDLEY (14-0-0, 13 KO) a britská desítka a světová osmdesátka Nathan GORMAN (19-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o britský titul BBBofC!

Sedmadvacetiletý Fabio Wardley odstartoval profesionální kariéru v dubnu 2017 a za více jak pět let si na své konto připsal čtrnáct výher v řadě. V letošním roce odboxoval již dva duely ve kterých rychle vyhrál. Nejprve v únoru ve druhém kole knockoutoval Ammeričana Daniela Martze a naposledy v červenci ve stejném kole ukončil krajana Chrise Healeye.

Nyní má však před sebou zápas pravdy a do cesty se mu postaví šestadvacetiletý krajan Nathan Gorman. Ten má na svém kontě pouze jedinou porážku z roku 2019, kdy v pěti kolech podlehl krajanovi Danielovi Duboisovi. Od té doby si připsal tři výhry v řadě.

V posledních dvou duelech si připsal skalpy českých bijců Pavla Šoura a Tomáše Šálka a byly to bohužel velmi rychlé výhry. Pavla Šoura ukončil loni v březnu ve druhém kole a Tomáše Šálka letos v červnu už v kole prvním.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

Hlavním zápase galavečeru v Londýně se představí domácí těžká váha „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (28-3-0, 19 KO) a americký vyzývatel „989 Assassin“ Jermaine Franklin (21-0-0, 14 KO). Přímý přenos bude zajištovat streamovací platforma DAZN.