Wardley rozebral Gormana a má titul!

Fabio Wardley vs Nathan GormanParádní bitvu o britský národní titul BBBofC předvedli Fabio Wardley a Nathan Gorman. Tým Gormana vhodil ve třetím kole do ringu ručník! Video ze zápasu v článku!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Nathan Gorman
3. kolo TKO

Sedmadvacetiletý britský prospekt Fabio Wardley (15-0-0, 14 KO) odstartoval profesionální kariéru v dubnu 2017 a za více jak pět let si na své konto připsal čtrnáct výher v řadě. V letošním roce odboxoval již dva duely ve kterých rychle vyhrál. Nejprve v únoru ve druhém kole knockoutoval Ammeričana Daniela Martze a naposledy v červenci ve stejném kole ukončil krajana Chrise Healeye.

Fabio Wardley vs Nathan Gorman

Včera se však postavil k zápasu pravdy a do cesty se mu postavil šestadvacetiletý kat Pavla Šoura a Tomáše Šálka, britský ranař Nathan Gorman 19-2-0, 13 KO. Zápas začal poznávacím úvodním kolem, aby v tom druhém nabídl naprosto strhující bitvu z obou stran.

Fabio Wardley vs Nathan Gorman

Druhé kolo začal mnohem lépe Gorman a způsobil několikrát Wardleyovi problémy a po minutě kole mu tvrdým úder rozbil nos. Vypadalo to, že si ho Gorman načal, jenže Wardleye to naopak nastartovalo převzal iniciativu poslal Gormana dvakrát do počítání.

Fabio Wardley vs Nathan Gorman

Třetí kolo bylo opět v režii Wardleyea po necelých dvou minutách poslal Gormana do třetího počítání v zápase. Gorman sice ještě v boji chvilku pokračoval, ale jeho tým po pár úderech vhodil do ringu ručník a ringový Bob Williams zápas ukončil. Wardley tak zůstává neporažen a zároveň získal britský titul BBBofC.