Sandy Ryan pohodlně obhájila pás WBC!

Sandy Ryan vs Anahi Ester SanchezDržitelka mezinárodního titulu WBC Sandy Ryan první obhajobu pásu zvládla a jasně vybodovala Anahi Ester Sanchez. Video ze zápasu v článku!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Sandy Ryan 🇬🇧🆚🇦🇷 Anahi Ester Sanchez
Reece Carter 100:92
Juergen Langos 99:91
Anssi Perajoki 98:92

Devětadvacetiletá britská boxerka Sandy Ryan (5-1-0, 2 KO) přešla mezi profíky po velmi úspěšné amatérské kariéře, ve které získala bronz na Evropském šampionátu a stříbro na mistrovství světa. Debut v profesionálním ringu měla loni v červenci, když vybodovala krajanku Kirstie Bavington. Následně dokázala do konce roku ukončit další dvě soupeřky.

Letošní rok však odstartovala překvapivou prohrou, když ji na domácím galavečeru 12. března vybodovala osmatřicetiletá argentinská boxerka Erica Anabella Farias. V srpnu se konala odveta a tentokrát vyrovnaný zápas dokázala Ryan urvat pro sebe a získala tak zároveň mezinárodní titul WBC.

Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez

Včera se postavila k první obhajobě pásu a do cesty se ji postavila další argentinská boxerka, jednatřicetiletá Anahi Ester Sanchez (21-6-0, 13 KO). Ryan v zápase jasně dominovala a soupeřku prakticky nepustila vůbec k ničemu. Boxovala s přehledem na jistotu a Sanchez bez problému vybodovala.

Sandy Ryan vs Anahi Ester Sanchez

Výhrou udělala velký krok k souboji se světovou šampiónkou, kterou je její neporažená krajanka Chantelle Cameron (17-0-0, 8 KO), která má v držení tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO.