Vstupenky na duel Eubank vs Benn vyprodány za 24 hodin!

Chris Eubank vs Conor BennBritská jednička střední váhy Chris Eubank a britská jednička velterové váhy Conor Benn se utkají 8. října v Londýně. Londýnská aréna byla vyprodaná za 24 hodin!

8.10.2022 – O2 Aréna, Londýn, VB
Super velterová váha
Chris Eubank 🇬🇧🆚🇬🇧 Conor Benn
Přímý přenos na DAZN!

Britská jednička a světová dvojka střední váhy Chris EUBANK jr (32-2-0, 23 KO) a neporažená britská jednička a světová osmička velterové váhy „The Destroyer“ Conor BENN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě v super velterové váze!

Chris Eubank vs Conor Benn

Londýnská O2 aréna na nadcházející galavečer, který je naplánován na 8. října je připravena pojmout 20 tisíc fanoušků. Během necelých 24 hodin byly všechny vstupenky vyprodány. Hlavním duelem večera bude souboj dvou domácích hvězd Chrise Eubanka a Conora Benna.

Zajímavostí je, že se v roce 1990 utkali také otcové obou boxerů. Chris Eubank starší technickým KO v devátém kole ukončil Nigela Benna a získal světový titul WBO ve střední váze.

Chris Eubank vs Nigel Benn

Dvaatřicetiletý Chris Eubank v roce 2019 získal prozatímní světový titul WBA, když v americkém Brooklynu ve dvou kolech vypráskal ruského bijce Matveye Korobova. K hlavní titulové bitvě nakonec nenastoupil a během Covidu neboxoval. Vrátil se až loni, kdy vyhrál oba své duely.

Letos v únoru se postavil k velmi těžké bitvě s krajanem Liamem Williamsem. Očekávala se velmi vyrovnaná řežba, ale Eubank nakonec jasně dominoval a Williamse vybodoval. Nyní se proti němu postaví dlouholetý kontinentální šampión velterové váhy, pětadvacetiletý Conor Benn.

Chris Eubank

„The Destroyer“ zatím mezi profesionály přemožitele nenašel a pás WBA drží již od roku 2018, kdy na domácím galavečeru jasně vybodoval francouzského boxera Cedricka Peynauda a pás následně sedmkrát obhájil. Naposledy jej obhajoval letos v dubnu, když v Manchesteru ukončil ve druhém kole Chrise van Heerdena.

Conor Benn