Video: Psychopat Bejr řádil, Kotlár chce Grznára!

Filip Grznár vs Aleš BejrNa včerejší závěrečné tiskovce opět řádil Aleš Bejr, jenž napadl promotéra Tomáše Le Syho. Jaroslav Kotlár chce Karlose Bendu ukončit rychle a pak chce Grznára!

29.10.2022 – Hala Královka, Praha, ČR
Clash of the Stars 3
Start v 19:00
PPV koupíte od 199 kč na ClashOfTheStarsTV

Na poslední tiskové konferenci to opět vřelo o rozruch se postaral zase Aleš „Pyschopat“ Bejr, jenž měl zkrat a napadl promotéra Tomáše Le Syho. Bejra následně musela vyvést ochranka. Bejr se utká s Filipem Grznárem.

Největší hlášky opět předvedl Jaroslav Kotlár, kterého čeká v pražské hale Královka bývalý kulturista Karel Benda. Kotlár mimochodem řekl, že Bendu ukončí tvrdě a rychle a jeho cíl je také souboj s Filipem Grznárem.


Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů Clash of the Stars odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné.

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Po zranění ruky, které ho vyřadilo ze zápasu v červnu, se do akce vrací drsný raper Vercetti CG. Tentokrát bude jeho soupeřem první bojovník ze Slovenska Tomáš Križan, člen skupiny youtuberů Naked Bananas. Skvělý zápas slibuje střet mezi Luktumou a Olchičem. Luktuma si svou vítěznou premiéru odbyl už na prvním galavečeru Clash of the Stars.

Olchič naopak nastoupí do svému úplně prvního MMA zápasu. Prosadí si Luktuma skvělý pohyb, dlouhé ruce a kvalitní striking, nebo bude dominovat Olchič a jeho judo, kterému se v mládi roky věnoval? Do akce se rovněž vrací oblíbená bojovnice xHolakys, která se utká s Klárou Havlíkovou. Dojde také na řešení osobních sporů mezi raperem Nenym a influenceram Kid Ajvnem, nebo na souboj těžkých vah mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem alias Kotlár security.


Závěrečná tiskovka Clash of the Stars ⇓
START V 18:00


Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozvíme na galavečeru 29. 10. 2022 v pražské hale Královka.. Vstupenky už jsou vyprodané, takže kdo nestihl koupit, může si zakoupit PPV!


Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3 Clash of the Stars 3