Vémola uškrtil Matava v 1. kole!

Karlos VémolaKarlos „Terminátor“ Vémola se vrátil po dlouhé pauze zpět do klece Oktagonu a svého soupeře Al Matavaa dokázal po počátečních problémech v prvním kole utáhnout!

15.4.2023 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇦🇸 Al Matavao
1. kolo SUB

Sedmatřicetiletý český zápasník Karlos „terminátor“ Vémola si od prohry na historickém turnaji Oktagon 15 v roce 2019 s Attilou Véghem připsal na své konto celkem šest výher v řadě a napříč zraněními jich rovnou 5 dokázal vyhrát před limitem.

Naposledy zápasil na loňském letním galavečeru Oktagon 34, který se konal na pražské Štvanici. Tam dokázal nekompromisně utáhnout v prvním kole nebezpečného srbského „Jokera“ Aleksandara Iliče. Následovali opět zdravotní potíže a operace ruky a vrátil se až dne v Liberci.

Do cesty se mu postavil devětadvacetiletý fighter z americké Samoy Al Matavao, který měl během vážení velké problémy a přepálil váhu o více jak tři kilogramy. Nicméně Vémola dal jasně najevo, že mu to je jedno a zápas se i přes selhání soupeře na váze mohl konat.

Karlos Vémola vs Al Matavao

Zápas začal hodně zostra a nabídl poměrně velkou přestřelku, ve které Matavao několikrát českého Terminátora trefil a ten byl mírně otřesený. Vémola se však z problémů rychle dostal a Matavaa si hodil na zem, kde byl už jak doma a Matavaa kontroloval. Necelé dvě minuty před koncem kola si jej dobře chytil a následně dokázal nekompromisně uškrtit.

Karlos Vémola vs Al Matavao

Teď už se můžeme těšit na souboj Kincl vs Vémola 2 o titul střední váhy, který se bude konat 20. května na galavečeru Oktagon 43 v pražské O2 aréně.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2