Vážení před RFA 11 se neobešlo bez problémů!

RFA 11Už zítra nás čeká turnaj RFA 11, na kterém poznáme dva nové šampiony organizace. K Václavu Sivákovi, který drží titul pod pravidly K1, se přidá nový MMA šampion i držitel titulu pod pravidly Real Fight. Jeden zápas však v ohrožení je!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Všichni účastníci neměli s váhou výraznější problémy až na Eldora Kurbonboeva, který musel jít do nemocnice. Dominik Toporcer je tedy aktuálně bez soupeře a jeho start v Bratislavě se snaží promotéři zachránit na poslední chvíli. RFA 11 se uskuteční již zítra v bratislavském Domě Sportu.

Titulové zápasy tentokrát mimo ohrožení
Poslední turnaj RFA 10 v Havířově provázely velké problémy rakousko-čečenského vyzyvatele Ruslana Tokhtarova, který převážil v titulovém zápase celé dva kilogramy. Do posledních chvil před začátkem galavečera nebylo jisté, zda se zápas vůbec uskuteční, ale Tokhtarov nakonec splnil Sivákovy podmínky as českým Bad Boyem nakonec předvedl velmi atraktivní souboj.

Nic podobného jako na RFA 10 nyní v hlavních zápasech večera nehrozí. Všichni čtyři bojovníci, kteří nudou bojovat o titul, tak bez vážnějších potíží splnili váhový limit. Karta RFA 11 tedy na poslední chvíli přišla jen o zápas Toporcera s Kurbonboevem.

RFA 11

Výsledky vážení:

Jakub Benko – 80,9 kg
Joilton Lutterbach – 81 kg

Dominik Humburger – 83,9 kg
Robert Maciejowski – 83,9 kg

Michal Duba – 77,5 kg
Adam Jakubík – 77,4 kg

Gergely Csibi – 69,9 kg
Matěj Val – 69,7 kg

Martin Horínek – 77,1 kg
Jan Veselík – 77,4 kg

Dominik Toporcer – 61,4 kg, hledá se náhradní soupeř
Eldor Kurbonboev – nedostavil se na váhu, aktuálně leží v nemocnici

Marián Jakubík – 70,5 kg
David Tiep – 69,5 kg

Ykos Ibragimov – 70,2 kg
Mário Dinh – 69,3 kg