Utká se v prosinci Kincl s Attilou?

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2Úřadující šampión střední váhy Patrik Kincl dokázal na včerejším galavečeru Oktagon 43 vymazat wrestlingové přednosti Karlose Vémoly a jasně vyhrát. Terminátorův obličej byl po zápase k nepoznání. Nahradí Vémolu v souboji s Attilou Véghem?

Do hlavního duelu galavečera Oktagon 43 nastoupili ve střední váze šampion proti šampionovi Patrik Kincl a Karlos Vémola. Před necelými pěti lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval Karlos „Terminátor“ Vémola a včera se utkali v dlouho očekávané odvetě.

Zápas začal hodně takticky a Vémola se snažil podle předpokladů za každou cenu dostat Kincla k zemi, ale úřadující šampión v klinčích odolával a naopak v nich Vémola inkasoval bezpočet tvrdých loktů. V pátém kole už měl Vémola od Kinclových „kladívek“ úplně zavřené pravé oko a jeho obličej byl k nepoznání.

Český terminátor nepředvedl kromě tlačení na pletivo prakticky vůbec nic. V klinči nakonec silový zápas také skončil a o vítězi museli rozhodnou rozhodčí. Ti  neměli příliš těžkou práci a rozhodli, že vítězem nejočekávanější odvety v českém MMA se stal zaslouženě Patrik Kincl.

„Já z toho zápasu nejsem rozbitej, nebyla to pro mě dřina, ten zápas mě upřímně s*ral. Snažil jsem se komunikovat s rozhodčím, aby to roztrhával, protože zápas potenciál měl, ale rozhodčí nás nechal v držení. Karlos je dobrej zápasník, umí si protlačit tenhle styl, ale já jsem věděl, jak se na něj připravit a jak ho odbránit. Z mýho pohledu to byla nuda, já jsem se tam nudil“. Řekl mimo jiné na pozápasové tiskovce úřadující šampión s tím, že vlastně Vémolu porazil jeho vlastní největší zbraní.

Na tiskové konferenci také padlo téma Attila Végh, protože Karlos by se měl s Attilou střetnou v prosinci v odvetě zápasu „století“. Nad tímto zápasem však nyní visí otazník a Kincl by se případnému zápasu s Véghem nebránil. Celou pozápasovou tiskovku můžete shlídnout níže.