Usyk vs Fury: Zajímavý ano, zábavný ne!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykBritský promotér a šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn si myslí, že sjednocující zápas, pokud vůbec bude konat nebude příliš atraktivní, ale zajímavý určitě!

„V první řadě si musíme ujasnit, zdali zápas vlastně doopravdy bude. Fury řekl, že chce 500 miliónů dolarů nebo euro a že v opačném případě zápasit nebude. Nicméně druhá pravda je, že Fury není člověkem, který by držel své slovo nebo aby měli jeho oznámení nějakou váhu“. Začal kriticky Hearn.

„Musíme být realisti, 500 milionů mu nikdo nedá a ani se k této částce nemá šanci přiblížit. Pokud tedy na zápas dojde, tak rozhodně neuvidíme nějaký zábavný a atraktivní duel. Zápas však bude zajímavý z hlediska sjednocení všech titulů v těžké váze“. Pokračuje promotér například Anthony Joshuy

„Usyk a Joshua jsou velmi kvalitní boxeři, kteří především dominují po technické stránce, takže zápas bude jako šachy, chytrý, kvalitní, ale ne příliš atraktivní pro divákovo oko. Každopádně si stojím za svým názorem, že je velmi těžké Usyka porazit a podle mě se to nestane ani v případě zápasu s Fury. Uzavřel třiačtyřicetiletý britský promotér.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

V minulých dnech šéf skupiny Top Rank Bob Arum prozradil, že pokud by došlo k dohodě o sjednocujícím duelu, mohl by se konat v únoru příštího roku. Ve hře je Saudská Arábie, která má velké finanční zázemí a platila také duel Usyka s Joshuou, na který vyhradila 80 miliónů dolarů.


Mallpay Proboxing