Usyk: Ngannou s Furym nemá šanci!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykÚřadující šampión těžké váhy Oleksandr Usyk nepochybuje o jasném vítězství Tysona Furyho nad Francisem Ngannou, který je plánován na příští sobotu!

Pětatřicetiletý neporažený ukrajinský boxer a úřadující šampión těžké váhy organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk (21-0-0, 14 KO) vidí plánovaný souboj Tyson Fury vs Francis Ngannou jako jednoznačnou záležitost a nedává bývalému šampiónovi UFC sebemenší šanci na úspěch.

„Tento zápas bude pro Furyho hračka. Jak by mohl chlap bez boxerských zkušeností porazit dvoumetrového obra, který boxuje 20 let? Ngannou je MMA bojovník a nemá žádné boxerské zkušenosti, MMA není box! Jsem si stoprocentně jistý, že vyhraje Tyson Fury. Žádný problém. Ty historky o tom, že Ngannou má šanci na úder a může vyřadit Furyho považuji za naprostý nesmysl“. Říká ukrajinský šampión.

Pětatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se již příští týden v sobotu střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Zároveň se do Saúdské Arábie chystá také Usyk, aby tento zápas sledoval. Podle posledních spekulací bychom se mohl po zápase dočkat oficiálního oznámení sjednocujícího duelu Tyson Fury vs Oleksandr Usyk a oba bijci by se tak střetli i tváří v tvář.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk