UFC: Martin Buday opět nezaváhal a má třetí výhru!

Martin Buday vs Jake CollierSlovenský Válečník Martin Buday dokázal na galavečeru UFC Fight Night 223 vybodovat Američana Jake Colliera a připsal si již třetí výhru v nejprestižnější MMA lize světa!

29.4.2023 – UFC Apex, Las Vegas, USA
UFC Fight Night 223
Těžká váha
Martin Buday 🇸🇰🆚🇺🇸 Jake Collier
29:28 – 29:28 – 29:28

Jednatřicetiletý slovenský bijec a bývalý šampión organizace Oktagon Martin Buday zvládl i třetí zápas v UFC. Tentokrát jej na galavečeru UFC Fight Night 223 v Las Vegas vyzval čtyřiatřicetiletý americký zápasník Jake Collier.

Duel začal Američan lepe a na Budaye hodně tlačil. Ten sice kontroval, ale Collier dominoval. V e druhém kole začal Collier opět tlačit, ale rychle mu začala docházet síly a Boday svými koleny na spodek několikrát Američana dostal do potíží.

Martin Buday vs Jake Collier

Třetí kolo bylo hodně vyrovnané a síly začali docházet i Slovákovi. Buday však dokázal na konci kola dostat Colliera na zem, kde jej držel a obdarovával tvrdými údery.  To nakonec rozhodlo ve prospěch Martina Budaye a všichni tři rozhodčí nabodovali zápas 29:28 pro slovenského bijce.

Martin Buday vs Jake Collier

Slovákova vítězná šňůra se tak natáhla na neskutečných jedenáct duelů bez porážky. Buday naposledy prohrál v říjnu 2017 na galavečeru ve Španělsku, kde podlehl na body s domácím fighterem Juanem Espinou.

Martin Buday vs Jake Collier