Lukáš Fajk vs Václav Pejsar o Český titul ČUBP!

Václav Pejsar vs Lukáš FajkÚřadující český šampión ve váze Bridegerweight Václav Pejsar musí rychle na prohru v Turecku zapomenout a 16. června jej čeká další těžká výzva a to Kontinentální šampión organizace IBO Lukáš Fajk!

16.6.2023 – Hala Královka, Praha, ČR
Bridgerweight
Václav Pejsar 🇨🇿🆚🇨🇿 Lukáš Fajk
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Česká jednička ve váze Bridgerweight a česká trojka křížové váhy Václav PEJSAR (21-15-0, 16 KO) a česká jednička těžké váhy Lukáš FAJK (8-1-0, 6 KO) se poperou na galavečeru v Praze o český národní titul ČUBP ve váze Bridgerweight !

Osmatřicetiletý Václav Pejsar je bývalým českým šampiónem křížové a těžké váhy a od loňského roku je šampiónem váhy Bridgerweight. Tím se stal v červnu, když na galavečeru v Ústí nad Labem dokázal v odvetě jasně vybodoval 97:92 a 2x 97:93 velkého rivala Pavla Šoura a završil tak vzájemnou trilogii.

V pátek vyzval na galavečeru v Turecku neporaženého německého bijce Huseyina Cinkaru (20-0-0, 16 KO) o uvolněný asijský titul organizace ABCO. Pejsar předvedl skvělý výkon, ale na tvrdého Němce nakonec nestačil a prohrál na body. Naopak Cinkara vyhrál i třetí titulovou bitvu, když v roce 2018 získal mezinárodní německý titul BDB, v roce 2021 Kontinentální titul IBO a nyní i asijský pás WBC ABCO.

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk

Na druhé straně sedmadvacetiletý Lukáš Fajk má na svém kontě šest výher v řadě a je v neskutečné formě. To dokázal ve svém posledním zápase v Německu, kde dokázal vybodovat srbského favorita Sanela Hasanoviče a získal prestižní Kontinentální titul organizace IBO. Jeho jediným přemožitelem tak zůstává pouze Peter Kadiru, který českého bijce dokázal loni v březnu vybodovat.

Oba boxeři se zrovna nemusí a panují mezi nimi velmi napjatý vztahy a není nouze o hejty napříč sociálními sítěmi. Nyní budou mít možnost si vše vyříkat v boxerském ringu a 16. června na pražské Královce se můžeme těšit na velké bomby.

V lepší výchozí pozici je nyní Fajk, který těžký duel v Německu zvládl a dovezl domů titul. Pejsar však i přes prohru v Turecku předvedl, že v zápase nechá vše a s tím půjde i do obhajoby českého titulu. Dokáže Pejsar titul obhájit, nebo si ho dravý Fajk urve pro sebe?

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk