UFC 281: Titulová bitva Adesanya vs Pereira!

Israel Adesanya vs Alex PereiraNigerijec Israel Adesanya má před sebou již šestou obhajobu titulu ve střední váze. Do cesty se mu postaví Brazilec Alex Pereira, který Adesanyu v roce 2017 knockoutoval v kickboxu! Přímý přenos na Premier Sport!

DNES – Madison Square Garden, New York, USA
UFC 281
Střední váha (TITUL)
Israel Adesanya 🇳🇬🆚🇧🇷 Alex Pereira
Přímý přenos na Premier Sport!

Třiatřicetiletý nigerijský šampión Israel Adesanya má před sebou již šestou obhajobu titulu ve střední váze, který získal již v roce 2019 výhrou nad Robertem Whittakerem. V roce 2020 jej obhájil nad Yoelem Romerem a Paulem Kostou, loni nad Marvinem Vettorim a opět nad Robertem Whittakerem.

Israel Adesanya

Naposledy pás obhájil na začátku července, když na UFC 276 jasně vybodoval Jareda Cannoniera. Loni si ještě Adesanya odskočil do polotěžké váhy, kde vyzval tehdejšího šampióna Jana Błachowicze, ale byla z toho poměrně jasná výhra Poláka a pro Adesanyu první porážka kariéry.

Alex Pereira

Nyní se mu postaví pětatřicetiletý brazilský bijec Alex Pereira. Brazilec debutoval v UFC teprve loni v listopadu, když ve druhém kole ukončil Andrease Michailidise. Letos stačil odzápasit vítězně již dva duely. Nejprve v březnu vybodoval Bruno Silvu a naposledy v červenci sestřelil v prvním kole zkušeného Američana Seana Stricklanda.

Israel Adesanya vs Alex Pereira

Pikantní na celém souboji je to, že se oba bijci již jednou střetli a to v kickboxerském ringu 4. března 2017 na galavečeru Glory of Heroes 7. Duel vyhrál Pereira, když  Adesanyu levým hákem knockoutoval ve třetím kole. Pro Nigerijce to byla definitivní tečka v kickboxu s bilancí 75 výher a 5 porážek. Od této porážky se věnuje pouze MMA. Jak dopadne duel tentokrát?


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing